top of page
Пошук

Поради на шлюб

Оновлено: 10 лип. 2018 р.

Тут відбувається сокровенне - таєнство вінчання.


Ця подія є основою дійства. Клятва пред Богом, дана на все життя. Фактично заради цього і організовують весілля.

В церкві позувати не потрібно. На камери взагалі не варто звертати увагу. Тут ви повинні зануритись у власну атмосферу почуттів та емоцій і уважно слухати.

Але кілька порад все ж напишу.


Пострарайтесь справді зосесредитись на вінчанні. Дивіться на священика, робіть притаманні Літургії речі.

Але не опускайте голову вниз, зануривши погляд в підлогу і кусаючи ще й губи при цьому. Це не гарно виглядатиме в кадрі.


Є ще один важливий момент. В деяких людей просто вироблений рефлекс: як тільки в їхню сторону дивиться об'єктив, так одразу їхні очі повертаються до нього. Не варто щоразу дивитись в камеру, коли вона вас знімає. Особливо цього не потрбіно робити в церкві. От уявіть ситуацію. Протягом літургії звучать молитви. Загальна атмосфера - загдкова та тривожна. І тут посеред "Отче Наш..." наречений/наречена помічає що його знімають, повертає голову в об'єктив і починає посміхатись. Як мінімум це не коректно. А таке справді існує. Та радше пов'язане з фотографіями. Думайте про шлюб, а не про фотографа.


В таєнстві вінчання є один найважливіший момент - це ваша клятва. Ви повинні чітко усвідомити що говорите. І буде дуже доречно, якщо в цей момент, ви дивитиметесь своїй половинці в очі. Звичайно, я це говорю з метою удосконалення кадру. Виглядає неймовірно красиво, коли найважливіші слова в житті, ви скажете не опустивши погляд в нікуди, а дивлячить коханому/ній у вічі. Та й мені здається у цьому з'явиться ще більший сенс.


51 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page